CityFit wypowiedzenie umowy – WzórW dzisiejszych czasach, kiedy dbanie o zdrowie i kondycję fizyczną cieszy się coraz większym zainteresowaniem, coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług klubów fitness. Jednym z popularnych miejsc, które oferuje szeroki zakres zajęć i profesjonalne wyposażenie, jest sieć fitnessu CityFit. Członkostwo w klubie fitness to zobowiązanie, które wiąże się z podpisaniem umowy. Niemniej jednak, z różnych przyczyn, niektórzy klienci mogą zdecydować się na wypowiedzenie umowy z CityFit.

W niniejszym artykule przedstawimy instrukcje jak wypowiedzieć umowę z CityFit oraz omówimy niektóre kluczowe kwestie, związane z tym procesem.

Jak zrezygnować z karnetu w CityFit?

W celu wypowiedzenia umowy w CityFit nie musisz składać pisemnego wypowiedzenia na recepcji w Klubie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Strefa Klienta Cityfit.pl umożliwia członkom klubu na samodzielnie zamrażanie, odmrażanie, anulowanie członkostwa, dostęp do faktur oraz wszelkich informacji na temat członkostwa oraz zakupionych usług.

Opcja rezygnacji z karnetu jest dostępna w Strefie Klienta na stronie (https://klubowicz.cityfit.pl/login), wystarczy się zalogować i przejść do zakładki „Lista karnetów” – profil > lista karnetów > rezygnuję.

Należy pamiętać, ze karnety zakupione na czas określony po upływie określonego terminy w umowie przechodzą automatycznie na czas nieokreślony. Po upływie tego okresu karnet automatycznie przejdzie na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu. 

Wypowiedzenie umowy na czas określony – CityFit

Wypowiedzenie karnetu na czas określony przed upływem okresu zawartego w umowie np. 12 miesięcy, nie jest takie proste.

W celu wcześniejszego rozwiązania umowy, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: bok@cityfit.pl W treści wiadomości należy podać powód rezygnacji.

Zgodnie z regulaminem Klubu CityFit wcześniejsze rozwiązanie umowy wiąże się z naliczeniem rekompensaty na rzecz CityFit w wysokości 50 zł za każdy miesiąc, który pozostał do końca umowy.

Zobacz także: Wypowiedzenie umowy McFIT

Jak zamrozić karnet w CityFit?

Zamrożenie członkostwa możliwe jest w przypadku karnetów miesięcznych oraz 6/12-miesięcznych.

Aby zamrozić karnet należy zalogować się do Strefy klienta na stronie internetowej CityFit.pl (https://klubowicz.cityfit.pl/membership/passes) i kliknąć przycisk „zamrażam”.
Koszt zamrożenia wynosi 20 zł / miesięcznie. Zamrożenie skutkuje wraz z końcem aktualnego okresu rozliczeniowego i początkiem nowego.

Odmrożenie karnetu jest natychmiastowe i dzięki temu możesz wrócić do treningów od razu po wciśnięciu przycisku.

Ile kosztuje zamrożenie karnetu CityFit?

Członek Klubu może zamrozić swoje członkostwo logując się do Strefy Klienta w zamian za comiesięczną opłatę na rzecz CityFit. Koszt zamrożenia karnetu wynosi 20 zł miesięcznie (opłata za zamrożenie członkostwa).

Zamrożenie skutkuje od pierwszego dnia po zakończeniu okresu rozliczeniowego w trakcie, którego Członek Klubu złożył dyspozycję zamrożenia.

Czy ta strona była dla Ciebie przydatna?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba opinii:

Na razie brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.