Just GYM – wypowiedzenie umowySiłownie i kluby fitness od dawna cieszą się dużą popularnością wśród osób dążących do utrzymania zdrowego stylu życia. Jednak czasami z różnych powodów może się zdarzyć, że musimy zrezygnować z członkostwa w danym klubie fitness. W przypadku wypowiedzenia umowy z Just Gym, jednej z popularnych sieci klubów fitness w Polsce, istnieją pewne procedury i wytyczne, które warto poznać, aby dokonać rezygnacji z karnetu. W niniejszym artykule przyjrzymy się krok po kroku procesowi wypowiedzenia umowy z Just Gym.

Jak zrezygnować z umowy Just GYM?

Just Gym umożliwia swoim członkom wygodne wypowiedzenie umowy poprzez profil klubowicza na ich stronie internetowej. Ta opcja eliminuje konieczność składania pisemnego lub mailowego wypowiedzenia, co może być wygodne dla wielu osób. Dzięki temu członkowie mogą z łatwością zrezygnować z członkostwa, logując się na swoje konto online i korzystając z dostępnej opcji wypowiedzenia umowy.

W przypadku karnetu OPEN na czas nieokreślony obowiązuje nas jedynie miesięczny okres wypowiedzenia (1 miesiąc). Wypowiedzenie możemy złożyć w dowolnym momencie za pośrednictwem profilu Klubowicza Just GYM na stronie https://justgym.pl/.

Umowę wypowiada się przez profil Klubowicza Just GYM > Zakładka Karnety i płatności > przycisk Wypowiedz umowę.

Wypowiedzenie wchodzi w życie z ostatnim dniem miesiąca, który następuje po miesiącu podjęcia decyzji.

Karnet OPEN 6-mcy oraz Karnet OPEN 12-mcy to karnety na czas określony, których nie możemy wypowiedzieć przed zakończeniem umowy.

Jak działa zamrożenie karnetu w Just GYM?

Zamrożenie karnetu w Just GYM możliwe jest w przypadku umów na czas nieokreślony (karnet OPEN i karnet OPEN MULTIKLUB). Klient jest uprawniony do bezterminowego zamrożenia członkostwa w zamian za opłatę na rzecz Spółki, która wynosi 39,99 zł /mc.

Zamrożenie członkostwa możemy dokonać za pośrednictwem profilu Klubowicza Just GYM.
Zamrożenie rozpoczyna się z pierwszym dniem okresu rozliczeniowego następującego po okresie rozliczeniowym, w którym złożono dyspozycję.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się swoją opinią!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba opinii:

Na razie brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.