Wypowiedzenie umowy Vectra – WzórW przypadku końca umowy na telewizję kablową, internet lub telefon często zastanawiamy się, czy przedłużyć umowę z obecnym operatorem. Wiele osób decyduje się wypowiedzieć umowę i poszukać lepszej, często tańszej i korzystniejszej dla nas oferty. Z usług Vectry korzysta wiele gospodarstw domowych w Polsce, obecnie Vectra jest największym dostawcą telewizji kablowej oraz szerokopasmowego internetu. W tym poradniku przedstawimy wszystkie informacje na temat wypowiedzenia umowy z Vectra. Z pewnością pomoże to wielu osobom chcącym zrezygnować z ich usług.

Elementy, które musi zawierać wypowiedzenie umowy z Vectrą

Najważniejszym elementem każdego wypowiedzenia umowy jest to, aby złożyć je pisemnie oraz zawrzeć wszystkie wymagane w tej kwestii punkty. Jeśli zdecydujemy się na rozwiązanie umowy z Vectrą, należy podczas sporządzenia dokumentu zawrzeć nasze imię i nazwisko (abonenta umowy), numer umowy i usługi, z której chcemy zrezygnować. Pamiętaj także, aby na samym dole zostawić miejsce na własnoręczny podpis osoby wypowiadającej umowę.

Wypowiedzenie umowy, aby zostało pozytywnie rozpatrzone, należy złożyć w formie pisemnej. Każdy abonent ma taką możliwość, każdego obowiązuje jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Okres ten rozpoczyna się pierwszym dniem miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożyliśmy wypowiedzenie.

Gdzie i jak złożyć wypowiedzenie umowy Vectra?

Możliwości na złożenie pisma – wypowiedzenia umowy z firmą Vectra jest kilka. Najpopularniejszym sposobem jest wysłanie pisma za pomocą poczty na adres siedziby firmy znajdującej się w Gdyni. Istnieje, także możliwość przesłania dokumentu za pomocą faksu pod odpowiedni numer +48 58 742 66 00. Kolejnym sposobem jest udanie się do jednego z punktów obsługi klienta i złożenie dokumentu w placówce. Jeśli chcemy złożyć wypowiedzenie za pomocą internetu możemy to zrobić przesyłając skan dokumentu na adres e-mail: kontakt@vectra.pl.

Adres firmy na który należy wysłać wypowiedzenie

Vectra S.A.
Aleja Zwycięstwa 253,
81-525 Gdynia

Potwierdzenie wypowiedzenia umowy

Decydując się na rozwiązanie umowy z Vectra i złożenie wypowiedzenia w punkcie obsługi klienta otrzymamy potwierdzenie złożenia dokumentu przez pracownika. Potwierdzenie może nam się przydać w razie zagubienia naszego pisma lub nieprzyjęcia wypowiedzenia przez operatora za sprawą niedotrzymania terminu dostarczenia odpowiedniego dokument. Jeśli zdecydujemy się na przesłanie wypowiedzenia umowy do siedziby Vectra, należy pamiętać, aby list wysłać poleconym, aby otrzymać potwierdzenia nadania. Po dotarciu naszego wypowiedzenia do operatora powinniśmy otrzymać potwierdzenie przyjęcia naszego wniosku może to odbyć się na kilka sposobów – za pomocą listu lub wiadomości e-mail na podany adres klienta.

Wypowiedzenie umowy nie jest niczym skomplikowanym należy pamiętam o poprawnym przygotowaniu dokumentu lub skorzystać z darmowego wzoru w formacie .pdf oraz .docx. Po pobraniu pliku wystarczy odpowiednio wypełnić wszystkie miejsca, wydrukować i podpisać własnoręcznie dokument. Przygotowany wzór jest aktualny i nie powinien nikomu przysporzyć problemów z wypełnieniem.

Wzór wypowiedzenia umowy z Vectra

wzór wypowiedzenia umowy Vectra


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się swoją opinią!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba opinii:

Na razie brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Udostępnij:

Komentarze (3)

 1. AntyVectra

  Ten je…ny z***ej Vectra, nie dość, że ma w du…pie klientów, to jeszcze tak umowy konstruuje, że chciał nie chciał do końca jej trwania jesteś uwiązany. Przeprowadzam się, gdzie nie mam możliwości przeniesienia usługi, nie szkodzi, płać dalej do końca umowy jak debil mimo, iż nie korzystasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Dante

  Przestrzegam przed zawarciem umowy z Vectrą !!! tylko raz się spóźnisz z opłatą faktury !
  i zabierają ci rabat na 3 miesiące plus odsetki !!! to po 1.
  2. Bardzo ciężko rozwiązać z nimi umowę nie wysyłać pocztą tylko doręczyć osobiście do biura
  i zrobić to na 5 tygodni przed końcem umowy !!!
  3. Jakość sygnału usług to jakaś parodia !!!
  4. Często są problemy techniczne czasami brak usług przez pół dnia a płacić trzeba !!!
  5. Duże Lagi w sygnale !!!
  6. Omijać szerokim Łukiem !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.