McFIT – rezygnacja i wypowiedzenie umowyWiele klubów fitness oraz siłowni oferuję dostęp do swoich klubów po podpisaniu umowy. Najczęściej jest to umowa na czas określony z możliwością wypowiedzenia, jednak wypowiedzenie umowy czasami bywa trudne i skomplikowane. W przypadku klubów fitness McFIT należy dokładnie przeczytać umowę przed podpisanie, wiele osób w sieci skarży się na brak możliwość rezygnacji z siłowni.

Jak zrezygnować z karnetu na siłowni McFIT?

Po podpisaniu umowy z klubem fitness McFIT, rezygnacja z karnetu i zerwanie umowy nie jest prostym zadaniem. W przypadku zawarcia nowej umowy mamy możliwość odstąpienia od niej w ciągu 3 dni od podpisania. Jeśli upłynie ten termin w przypadku podpisania umowy na rok (12 miesięcy) wypowiedzieć umowę możemy najpóźniej 4 tygodnie przed zakończeniem okresu obowiązywania aktualnej Umowy. W przypadku gdy nie wypowiemy umowy w ustalonym terminie, nasza umowa zostanie automatycznie przedłużona na czas nieokreślony. Umowy zawarte na czas nieokreślony w McFIT można wypowiedzieć z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Ogromnym minusem wszystkich karnetów jest brak możliwości przepisania/ zrobienia cesji na inną osobę.

McFIT wypowiedzenie umowy – jak złożyć?

Wypowiedzenie umowy McFIT należy przesłać pisemnie na adres firmy lub za pomocą faksu na numer 22 270 3009:

  • McFIT Polska Sp. z o.o.
  • ul. Jana Długosza 74
  • 51-162 Wrocław

Pamiętaj, aby pisemne wypowiedzenie wysłać pocztą z opcją potwierdzenia doręczenia do firmy McFIT. Daje to gwarancje odebrania przez Centrale naszego listu. Istnieje także możliwość wypowiedzenia umowy drogą mailową: bok@mcfit.com.pl Istnieje także możliwość złożenia wypowiedzenia w recepcji klubu McFIT do którego uczęszczamy. Nie zapomnij uwzględnić w wypowiedzeniu daty z którą chcesz zrezygnować z usług oraz swojego numeru klienta.

Wzór wypowiedzenia umowy McFIT

wzór wypowiedzenia umowy McFIT

Pliki do pobrania:


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się swoją opinią!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba opinii:

Na razie brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.