Wypowiedzenie umowy NC+ – wzór PDFNa polskim rynku dostępnych jest kilku dostawców usług telewizyjnych. Prześcigają się oni w tworzeniu nowych pakietów, czy oferowaniu niskich cen wszystko po to, aby pozyskać nowych klientów. Platforma NC+ uważana jest za jednego z popularniejszych dostawców usług telewizyjnych. Jednak rzeczywistość jest nico inna niż to pokazują reklamy. Okazuje się, że abonament wcale nie jest taki tani, po jakimś czasie z anteny NC+ znikają hity sportowe i oferowana przez telewizję oferta nie jest już tak atrakcyjna jak kiedyś. Coraz więcej osób zaczyna zastanawiać się nad tym, aby złożyć wypowiedzenie umowy NC+.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak złożyć wypowiedzenie umowy NC+, jak wygląda taki wzór i gdzie powinna być złożona rezygnacja z usług NC+ to doskonale trafiłeś. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i sprawimy, że rozwiązanie umowy z NC+ będzie banalnie proste.

Kiedy można złożyć wypowiedzenie umowy NC+?

Tak jak w przypadku wszystkich podpisywanych umów, tak również w przypadku umowy podpisanej z NC+ możliwe jest rozwiązanie umowy z NC+. Warto jednak wiedzieć, kiedy możliwa jest rezygnacja z usług NC+, aby nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Wypowiedzenie umowy NC+ można złożyć:

 • w momencie, gdy końca dobiega okres, na jaki została podpisana umowa z NC+; należy jednak pamiętać, że aby rezygnacja z usług NC+ była wiążąca musi być złożona w formie pisemnej, co najmniej 30 dni przed końcem okresu, na jaki została podpisana umowa z NC+;
 • w dowolnej chwili trwania umowy; trzeba tylko pamiętać o tym, że okres wypowiedzenia umowy wynosi 1 miesiąc; niezależnie od tego w jakim momencie dostarczysz wypowiedzenie umowy do NC+ to zostanie ona rozwiązana dopiero w kolejnym miesiącu; przykładowo rezygnacja z NC+ złożona w maju, sprawi, że umowa ulegnie rozwiązaniu na koniec czerwca; trzeba też być świadomym tego, że rozwiązując umowę w dowolnym momencie jej trwania, strona zrywająca umowę będzie musiała zwrócić wszystkie udzielone jej ulgi proporcjonalnie do czasu przez jaki je wykorzystywała; niekiedy zwrot ten może wynieść dość dużo, warto zatem zastanowić się czy nie lepiej zaczekać do końca tego okresu i złożyć wypowiedzenie na koniec trwania umowy, aby nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów; jeśli chcesz wiedzieć ile będzie Cię kosztowało wcześniejsze rozwiązanie umowy z NC+ musisz sprawdzić warunki promocji, albo najlepiej skontaktować się z przedstawicielem firmy NC+;
 • jeśli nie ma odpowiednich warunków technicznych do tego, aby umowa mogła być wykonana; w takiej sytuacji można złożyć wypowiedzenie umowy NC+ przez Internet; tak naprawdę w zupełności wystarczy, jak przez użytkownika złożone zostanie oświadczenie, że chce on rozwiązać umowę, gdyż nie ma odpowiednich warunków do jej wykonania; wraz z rozwiązaniem umowy niezwłocznie do salonu NC+ musi zostać zwrócony udostępniony użytkownikowi sprzęt; na dokonanie formalności użytkownik ma zaledwie 2 dni od dnia w którym została podpisana umowa.

Wypowiedzenie umowy NC+ – jak napisać?

Wypowiedzenie umowy NC+ musi być złożone w formie pisemnej. Tak jak każdy inny tego typu dokument musi on zawierać kilka elementów, aby rozwiązanie umowy z NC+ przebiegło szybko i sprawnie. Na naszej stronie znajdziesz wzór wypowiedzenia umowy NC+. Ponadto podpowiemy Tobie na co należy zwrócić szczególną uwagę i które dane należy obowiązkowo zawrzeć w wypowiedzeniu.
NC plus podkreśla, że wypowiedzenie umowy musi posiadać następujące elementy:

 • miejscowość i data;
 • dokładne dane abonenta: imię, nazwisko, dokładny adres, nr telefonu;
 • nr abonenta;
 • dane firmy NC+;
 • tytuł, rozwiązanie umowy z NC+ musi posiadać odpowiedni tytuł, w tym przypadku wystarczy wpisać w dokumencie: „Rezygnacja z umowy o abonament”;
 • treść pisma, przykładowa treść dostępna jest w naszym wzorze wypowiedzenia umowy;
 • wskazanie daty, z którą ma być zakończone świadczenie usługi;
 • własnoręczny podpis abonenta.

Gdzie złożyć wypowiedzenie umowy z NC+?

Jeśli zawarłeś w wypowiedzeniu wszystkie powyższe informacje i zastanawiasz się gdzie powinieneś złożyć wypowiedzenie umowy z NC+, to wiedz, że masz dwie opcje.

Rezygnacja z NC+ może być złożona w jednym z salonów, punktów serwisowych, albo punktów dystrybucyjnych NC+. Jednak zanim się udasz do któregoś z punktów, lepiej będzie jak zadzwonisz i upewnisz się, czy w danym punkcie NC+ możliwe jest wypowiedzenie umowy. Niestety nie we wszystkich dostępnych punktach można składać rezygnację z usług NC+.

Jeśli okaże się, że w pobliskim punkcie nie masz możliwości złożenia wypowiedzenia umowy, to pozostaje Tobie jeszcze druga opcja. Wypowiedzenie umowy z NC+ może być wysłane pocztą. Pamiętaj, aby taki dokument jak wypowiedzenie umowy NC+ wysłać listem poleconym z potwierdzeniem odbioru, wówczas będziesz miał dowód, kiedy pismo zostało wysłane i odebrane przez pracownika NC+.

NC plus zaleca, aby wypowiedzenie umowy było wysłane na poniższy adres:

ITI Neovision S.A.
02-100 Warszawa
skr. pocztowa 8

Co zrobić z urządzeniem? Zwrot dekodera?

Pozostaje już tylko jedna kwestia, mianowicie zwrot sprzętu udostępnionego przez NC+. Po zakończeniu świadczenia usługi użytkownik ma 14 dni, aby dokonać zwrotu sprzętu, który otrzymał w momencie podpisania umowy z NC+. Sprzęt można osobiście dostarczyć do jednego z punktów dystrybucyjnych. Niestety nie do każdego. Dokładna lista punktów, gdzie można dokonać takiego zwrotu dostępna jest na stronie internetowej NC+.

Pobierz darmowy wzór:


Czy ta strona była dla Ciebie przydatna?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba opinii:

Na razie brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.