Kod rabatowy Mubi – zwrot 100 zł za wykupienie polisy OC/ACPorównywarka OC/AC w Mubi to całkowicie darmowe rozwiązanie pozwalające na wyszukanie najtańszego i najkorzystniejszego ubezpieczenia samochodu. Na rynku działa wiele firm ubezpieczeniowych z naprawdę rozbudowaną ofertą i dużymi rozbieżnościami cenowymi. Mubi umożliwia porównanie wielu ofert i wybranie najkorzystniejszej pod względem ceny i zakresu oferowanych usług. Chcąc znaleźć idealne ubezpieczenie samochodu, warto poświęcić kilka minut na wypełnienie kalkulatora OC i AC.

Czy warto ubezpieczyć samochód w Mubi?

Ubezpieczenie samochodu jest ważnym elementem posiadania samochodu. Zapewnia ochronę finansową w razie wypadku, kolizji, kradzieży lub innego zdarzenia objętego ubezpieczeniem. W wielu sytuacjach z ubezpieczenia można pokryć koszty naprawy samochodu. Potrzeby kierowców są różne, dlatego też ubezpieczenia mają różny zakres, tak, aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie i w odpowiednim przedziale cenowym. Ważne jest, aby rozejrzeć się i porównać stawki w różnych firmach, aby znaleźć najlepszy zakres ubezpieczenia i cenę. Jednak kierowanie zapytania do każdej firmy z osobna, mogłoby by być nieco uciążliwe i czasochłonne. Z pomocą kierowcom idzie porównywarka ubezpieczeń mubi, która pozwala na porównanie kilkunastu ofert w kilka minut.

Jak działa porównywarka OC i AC w Mubi?

Mubi to całkowicie darmowa porównywarka OC i AC, z której można skorzystać w dowolnej chwili, wystarczy mieć dostęp do internetu. W jednym miejscu ma się dostęp do ofert kilkudziesięciu firm ubezpieczeniowych. Nie musicie ograniczać się do kierowania zapytań do każdej z firm z osobna. Porównywarka daje Wam znacznie większe możliwości, praktycznie można przebierać w ofertach. Baza mubi nieustannie się powiększa, na chwilę obecną można otrzymać oferty od następujących firm ubezpieczeniowych: Acredited Europe, Allianz, Balcia, Beesafe, Benefia, Ergo Hestia, Euroins, Generali, InterRisk, LINK4, mtu24, Proama, Trasti, TUZ, Uniqa, Wiener, You Can Drive, Wonga, Wefox.

Dzięki prostemu wyglądowi i intuicyjnemu formularzowi, użytkownik jest instruowany krok po kroku, co należy wypełnić. Porównywarka Mubi posiada w swojej bazie kilkadziesiąt firm, spośród których generowane są oferty pod konkretne zapytania użytkowników. Oferty są dobierane indywidualnie, dlatego też im więcej podacie szczegółowych danych, tym rzetelniej zostanie skonstruowana oferta i zostaną zaproponowane korzystniejsze warunki finansowe. Warto przed przystąpieniem do wypełniania formularza mubi przygotować sobie dowód osobisty i dowód rejestracyjny samochodu, aby móc wypełnić formularz jak najdokładniej i otrzymać jak najwięcej ofert.

Dokonując wyboru ubezpieczenia, nie należy sugerować się wyłącznie ceną, pod uwagę należy wziąć również, a nawet przede wszystkim zakres ubezpieczenia, który w sytuacjach awaryjnych, takich jak kolizja, wypadek, czy inne zdarzenie losowe będzie miało kluczowe znaczenie.

MUBI – jak kupić ubezpieczenie samochodu przez internet? Instrukcja krok o kroku

Korzystanie z porównywarki ubezpieczeń mubi jest bardzo proste i zajmuje dosłownie kilka minut. Chętnie przeprowadzimy Was przez cały proces krok po kroku, aby Wam to jeszcze bardziej ułatwić.

Porównywarka OC/AC w Mubi
 • 1. Wchodząc na główną stronę mubi.pl już na samym początku użytkownik, jest proszony o wybór ubezpieczenia. Mubi to nie tylko porównywarka OC/AC, ale również porównywarka ubezpieczeń turystycznych. Zgłaszając chęć wykupienia ubezpieczenia OC/AC wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole i przejść dalej.
 • 2. W drugim kroku konieczne jest wypełnienie wszystkich danych dotyczących ubezpieczanego pojazdu: może to być samochód albo motocykl/jednoślad. W tym miejscu trzeba też zaznaczyć wszystkie interesujące ubezpieczenia: OC, AC, NNW, Assistance, zgodnie z czym będą przedstawiane oferty firm ubezpieczeniowych. Ważną kwestią jest również to, czy samochód jest w leasingu, czy nie. Następnie warto sięgnąć po dowód rejestracyjny samochodu, bo kolejne informacje będą bezpośrednio związane z ubezpieczanym autem:

  • rok produkcji, marka, model, rodzaj paliwa, pojemność silnika, liczba drzwi, wersja 

  Na koniec należy określić datę rozpoczęcia ubezpieczenia. Warto zaznaczyć, że przeliczenia i porównania ofert ubezpieczenia samochodu można dokonać z wyprzedzeniem 12 miesięcy i dokonać rezerwacji wybranej oferty. Nie można pominąć akceptacji polityki prywatności i regulaminu serwisu, gdyż bez tego nie przejdziemy do kolejnego kroku związanego z użytkowaniem samochodu. W tym miejscu pojawiają się pytania dotyczące tego:

  • jak korzystacie z samochodu, jaki jest stan licznika w tys. km, ile macie zamiar przejechać km w ciągu roku, kiedy samochód był po raz pierwszy rejestrowany, od kiedy jesteście właścicielem samochodu, nr rejestracyjny auta (numeru rejestracyjnego nie trzeba podawać, ale jeśli chcemy otrzymać dokładne wyliczenia składek to lepiej go wpisać), gdzie będzie parkowany samochód, czy z samochodu będziecie korzystać za granicą przez okres dłuższy niż miesiąc, jaki był ostatni ubezpieczyciel samochodu.

 • 3. Kolejny krok to pytania o właściciela i dodatkowych kierowców. Podając dane osobowe, otrzymacie większą liczbę ofert, niektóre towarzystwa takie jak Generali, czy Proama, wymagają podania danych osobowych, aby móc przeliczyć i przedstawić ofertę ubezpieczenia.

  • Dane właściciela: data urodzenia, czy właściciel będzie kierował autem, od kiedy ma prawo jazdy kat. B, kod pocztowy i miejscowość zameldowania, płeć właściciela, stan cywilny, czy posiada dzieci poniżej 26 roku życia, ilu jest dodatkowych właścicieli; 

  • Dane głównego kierowcy: data urodzenia, od kiedy ma prawo jazdy kat, B, czy są dodatkowi kierowcy poniżej 26 roku życia;

  • Historia ubezpieczenia właściciela: od ilu lat kupuje OC, czy z polis OC były likwidowane jakieś szkody, czy historia ubezpieczenia AC i OC jest taka sama; 

  • Dane kontaktowe
  Przed otrzymaniem ofert należy jeszcze wypełnić dane kontaktowe do obsługi polisy. Ten moment jest bardzo ważny, należy podać numer telefonu i adres e-mail, z którego korzystacie. Sprawdźcie, czy poprawnie wpisaliście wszystkie dane, bo to właśnie na podany telefon i e-mail zostanie wysłany link do kalkulacji. 

 • 4. Ostatni krok to przeglądanie ofert, które zostały wygenerowane na podstawie uzupełnionych danych. Im dokładniej wypełnicie formularz, tym dokładniejsze dostaniecie wyliczenia i większą liczbę ofert do porównania.

Mubi kod rabatowy – jak uzyskać zniżkę na ubezpieczenie?

Mubi kod rabatowy

Na wysokość ubezpieczenia samochodu ma wpływ wiele czynników. My jednak znamy sposób, aby uzyskać zniżkę na ubezpieczenie OC/AC w wysokości 100 zł. Wystarczy wejść w link polecający http://mubi.pl/bonus-blobie i dokonać kalkulacji OC zgodnie z powyższymi krokami i uzyskać zwrot 100 zł. Nie dość, że porównywarka mubi pozwali Wam znaleźć atrakcyjne cenowo ubezpieczenie, to jeszcze możecie otrzymać 100 zł zwrotu na konto.

Jak otrzymać bonus w Mubi?

Cała procedura otrzymania bonusu w Mubi jest równie prosta, jak wypełnienie formularza i porównanie kilkunastu ubezpieczeń OC. Najważniejsze jest jednak, dokonanie wyboru jednej z oferty takiej, która będzie Wam odpowiadała pod względem ceny i zakresu ubezpieczenia. Po dokonaniu płatności można przejść do rozpoczęcia procedury otrzymania bonusu. Niezbędne w tym celu będzie skorzystanie z formularza odbioru zwrotu 100 zł mubi, dostępnego pod poniższym linkiem: https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/kalkulator-oc-ac/odbierz-bonus/verification

Po przejściu na stronę mubi pojawiają się dwa pola do wypełnienia, konieczne jest podanie:

• numeru rejestracyjnego auta, na który dokonano zakupu polisy,
• numeru telefonu podanego podczas przeprowadzania kalkulacji OC/AC.

odbierz bonus 150 zł od MUBI

W kolejnym kroku należy udzielić odpowiedzi na pytanie:

Jaki limit prędkości obowiązuje na polskiej autostradzie?
Podpowiadamy, że poprawna odpowiedź to: 140 km/h

Należy również podać nr konta bankowego, na który zostanie zrealizowany przelew. Bonus 100 zł od mubi powinien być zaksięgowany w ciągu 30 dni od wypełniania formularza. Chcąc przyspieszyć ten proces, warto do zgłoszenia dołączyć potwierdzenie płatności.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się swoją opinią!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba opinii:

Na razie brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Udostępnij:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.