Fabryka Formy – wypowiedzenie umowy



W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z usług różnych firm i instytucji. Czasami jednak z różnych przyczyn decydujemy się zakończyć współpracę z konkretnym podmiotem. W takiej sytuacji należy pamiętać o prawidłowym wypowiedzeniu umowy. W artykule przedstawimy krok po kroku, jak wypowiedzieć umowę z Fabryka Formy, aby uniknąć niepotrzebnych problemów i nieprawidłowości. Przedstawimy, co powinno zawierać pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu, jakie dokumenty należy przedłożyć oraz jakie są terminy wypowiedzenia.

Jak zrezygnować z karnetu na siłowni Fabryka Formy?

W przypadku zawarcia umowy przez stronę www.fabryka-formy.pl możemy odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając odpowiednie oświadczenie na piśmie pod adres Fabryki Formy lub osobiście w dowolnym Klubie, w terminie 14 dni od dnia zakupu.

W przypadku karnetu na czas określony (PRO 12M), gdy nie wypowiemy umowy w ustalonym terminie, nasza umowa po 12 miesiącach zostanie automatycznie przedłużona na czas nieokreślony. Umowa w ten sposób przekształca się w umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. W przypadku wszystkich karnetów z umową na czas nieokreślony (FLEXI, FLEXI STUDENT/UCZEŃ) obowiązuje Nas miesięczny okres wypowiedzenia.

Jak złożyć wypowiedzenie umowy z Fabryką Formy?

Jeśli z jakiś powodów chcesz zrezygnować z karnetu na siłowni w Fabryce Formy, możesz złożyć wypowiedzenie umowy, jednak należy pamiętać o kilku ważnych aspektach, które zapisane są w ogólnych warunkach umowy.

Okres zamrożenia nie może przypadać na okres wypowiedzenia ani ostatni miesiąc obowiązywania Karnetu. W trakcie zamrożenia karnetu nie może zostać złożone wypowiedzenie umowy.

W przypadku rozwiązania lub wypowiedzenia umowy, zarówno przez Członka Klubu, jak i Fabrykę Formy, zobowiązani jesteśmy zwrócić Kartę członkowską Fabryce Formy w celu jej zniszczenia.

Wypowiedzenie umowy należy złożyć osobiście na piśmie w dowolnym Klubie Fabryki Formy lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: dok@fitness.benefitsystems.pl

Pobierz wzór wypowiedzenia umowy Fabryka Formy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się swoją opinią!

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba opinii:

Na razie brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.